Uroczyste spotkanie opłatkowe - Galerie zdjęć - Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie

Galerie zdjęć

Uroczyste spotkanie opłatkowe

Dzisiaj odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe policjantów i pracowników cywilnych mikołowskiej policji. Podczas spotkania Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mikołowie- kom. Dariusz Waligóra złożył życzenia świąteczne, po których nastąpiło tradycyjne łamanie się opłatkiem, a następnie wszyscy zasiedli przy wigilijnym stole.

Dzisiaj odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe policjantów i pracowników cywilnych mikołowskiej policji. W wydarzeniu uczestniczył ksiądz Mirosław Godziek – proboszcz parafii św. Wojceicha w Mikołowie. Podczas spotkania Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mikołowie- kom. Dariusz Waligóra podziękował wszystkim policjantom, oraz pracownikom za całoroczny wysiłek włożony w zapewnienie spokojnego życia mieszkańcom Mikołowa i powiatu. Do tych słów dołączyli się również zaproszeni goście, życząc kolejnych sukcesów i satysfakcji z codziennej pracy. Były także życzenia radosnych, miłych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych oraz, aby te Święta i nadchodzący Nowy 2017 Rok były spokojne i bezpieczne. Po wspólnej modlitwie, śpiewaniu kolęd oraz podzieleniu się opłatkiem wszyscy uczestnicy zasiedli przy wigilijnym stole.

W wydarzeniu uczestniczył również Członek Zarządu Powiatu Mikołowskiego i Prezes Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Mikołowski - Henryk Zawiszowski, który również złożył życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Następnie wręczył na ręce wiceszefa mikołowskiej jednostki trzy nowe urządzenie do badania stanu trzeźwości. Jest to poręczny i efektywny sprzęt, pozwalający w krótkim czasie sprawdzić trzeźwość wielu kierowców. Alkomaty, który ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Mikołowie, z pewnością przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach. Kom. Dariusz Waligóra przekazał nowy sprzęt na ręce Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Mikołowie -podkom. Lucjana Kreta.


 

Ładowanie odtwarzacza...