Wydarzenia minione

Już w piątek Dni Otwarte Szkoły Policji w Katowicach

Po raz kolejny Szkoła Policji w Katowicach zaprasza na odbywające się corocznie Dni Otwarte. W tym roku wydarzenie odbędzie się 25 maja czyli już w najbliższy piątek.

Szkoła Policji w Katowicach zaprasza na odbywające się corocznie Dni Otwarte. W tym roku wydarzenie odbędzie się 25 maja czyli już w najbliższy piątek. Po raz pierwszy jego data została wyznaczona na miesiąc maj, ze względu na mający się odbyć w czerwcu turniej EURO 2012.


25 maja 2012 roku po raz kolejny odbędzie się coroczny Dzień Otwarty Szkoły Policji w Katowicach. Kierownictwo, kadra dydaktyczna, pracownicy i słuchacze szkoły już teraz zapraszają zainteresowanych do wzięcia udziału w wydarzeniu, które jest wielką gratką dla miłośników służb mundurowych. Dotychczas amatorzy m.in. broni palnej, psów, koni, sztuk walki mogli uczestniczyć w specjalnie przygotowanych przez policjantów pokazach związanych z tą tematyką. Różnorodne atrakcje, profesjonalnie przygotowane programy, prezentacje poszczególnych formacji policyjnych - to tylko przedsmak tego, co czeka uczestników uroczystości. Grupy zorganizowane mogą już teraz przesyłać obowiązkowe zgłoszenia dla grup zawierające informacje na temat liczebności grupy (wraz z liczbą opiekunów), danych dotyczących szkoły bądź innej placówki, która grupę organizuje oraz danych osoby odpowiedzialnej za kontakt (wraz z podaniem adresu e-mail) prosimy przesyłać na nasz adres:
Szkoła Policji w Katowicach
ul. Gen. Jankego 276
40-684 Katowice-Piotrowice
bądź na adres poczty elektronicznej:
poczta@spkatowice.policja.gov.pl
Szkoła Policji w Katowicach przypomina, że zgłoszenia nie są obowiązkowe dla osób, rodzin czy też innych kilkuosobowych grup, które będą chciały indywidualnie odwiedzić szkołę w tym dniu.
Kontakt ze Szkołą Policji w Katowicach i pytania w związku z dniami otwartymi:
tel. 32 60-69-284, e-mail: katarzyna.silska@spkatowice.policja.gov.pl.


Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie zachęca Państwa do wzięcia udziału w wydarzeniu. Więcej na temat programu i szczegółów znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły: http://katowice.szkolapolicji.gov.pl/