Poszukujemy świadków

Śmiertelny wypadek na DK 81 w Orzeszu - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW

Data publikacji 24.08.2017

Policjanci z wydziału kryminalnego mikołowskiej komendy poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na DK 81 w miejscowości Orzesze-Gardawice. Kierujący samochodem osobowym marki Nissan Almera na prostym odcinku drogi, z nieustalonych jak dotąd przyczyn, utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności zdarzenia.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 16.00. Ofiara wypadku to 59-letni mieszkaniec Łazisk Górnych. Mężczyzna jechał drogą krajową w kierunku Katowic. W pojeździe nie było innych osób.

Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.

Na czas trwania policyjnych czynności na miejscu zdarzenia, ruch na jednym pasie był całkowicie zablokowany. Mikołowscy śledczy ustalają przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego w wypadku.

Stróże prawa proszą o kontakt wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, które być może były świadkami zdarzenia. Prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny pod numerem (32) 7377 200 lub (32) 7377 280.