Poszukujemy świadków

Poszukujemy świadków wypadku drogowego

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 15 października 2016 roku w Łaziskach Górnych na DK 81. Osoby będące świadkiem opisanego zdarzenia, bądź posiadające jakiekolwiek informacje na temat sprawcy wypadku, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych.

Do zdarzenia doszło 15.10.2016 roku, około godziny 19:15 w Łaziskach Górnych na DK 81. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący nieustalonym samochodem koloru ciemnego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wyjechał z ulicy Wiejskiej na DK 81. Niebezpieczne zachowanie kierowcy spowodowało, że 22-letni kierowca volkswagena, nie chcąc doprowadzić do zderzenia, gwałtownie skręcił i wjechał do przydrożnego rowu. Siła odrzutu była jednak na tyle duża, że samochód został wyrzucony na środek jezdni. Następnie w pojazd uderzył opel omega, którym kierował 38-letni mężczyzna. W wypadku ranna została 22-letnia pasażerka volkswagena, która doznała urazu kręgosłupa. Teraz śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Osoby będące świadkiem opisanego wypadku, bądź posiadające jakiekolwiek informacje na temat sprawcy, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych, tel. 32 226 85 10.