Wiadomości

Zapraszamy na piknik podsumowujący akcję "Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą"

Data publikacji 28.08.2019

Serecznie zapraszamy wszystkich chętnych do spotkania się z nami na pikniku zwięczającym akcję " Kręci mnie bezpieczeństwo nad... wodą". Spotkanie odbędzie się jutro w godzinach 10.00 do 13.00 na terenie basenu ŻABKA w Łaziskach Górnych. Oprócz miejscowych policjantów będą także mundurowi z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz strażacy Państwowej Straży Pożarnej z Mikołowa. Uczestników czeka mnóstwo atrakcji m.in. pokazy ratownictwa oraz gry i zabawy z nagrodami.

 
 

Przyjdź, zobacz, dowiedz się jak policjanci dbają o bezpieczeństwo wypoczywających nad wodą.  Akcja "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" to element całorocznych przedsięwzięc podejmowanych przez mundurowych w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Głównym celem projektu, będącym inicjatywą Departamentu Komunikacji Społecznej MSWiA oraz Biura Prewencji Komendy Głównej Policji jest kształtowanie i propagowanie pozytywnych postaw młodych ludzi w zakresie bezpieczeństwa, poprzez systematyczne prowadzenie działań profilaktycznych i edukacyjnych.

Informacje o jutrzejszym pikniku znajdziecie Państwo na stronie Facebook Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy!