Łaziska Górne

Podziękowała policjantom, którzy pomogli jej przy awarii samochodu

Na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych wpłynęły podziękowania dla dwóch policjantów patrolówki. Mieszkanka Łazisk wyraziła w ten sposób wdzięczność za zaangażowanie i pomoc jaką st. post. Jakub Halicki oraz st.post. Patryk Stalmach udzielili kobiecie w związku z awarią jej samochodu.

Komendant Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych podinsp. Waldemar Masłowski otrzymał podziękowania od jednej z mieszkanek miasta. W liście skierowanym do szefa jednostki, wyraziła ona wdzięczność za zaangażowanie i otrzymaną pomoc od policjantów patrolu st. post. Jakuba Halickiego oraz st. post. Patryka Stalmach.

26 maja br. policjanci kierowali ruchem na ulicy Mikołowskiej, gdzie w związku z awarią autobusu, został zablokowany przejazd. Po zakończonych działaniach, mundurowi pomogli mieszkance Łazisk w zmianie koła w samochodzie.

Kobieta nie spodziewała się takiej reakcji stróżów prawa, dlatego też postanowiła wyrazić swą wdzięczność, przekazując szefowi jednostki następujące podziękowania:

"Pismem niniejszym na ręce p. komendanta pragnę złożyć bardzo serdeczne podziękowania za ofiarną i bezinteresowną pomoc udzieloną mi przez st. post. Jakuba Halickiego i st. post. Patryka Stalmach, którzy po zakończonej akcji kierowania ruchem, pomogli mi przy wymianie przebitej opony w moim samochodzie. Postawa w/w funkcjonariuszy była dla mnie nieoceniona i zasługuje na wielkie uznanie".